Navigácia podľa žánru


Fiesta de la Bailadora

Fiesta de la Bailadora je celovečerná hudobno-tanečná EXOTICKÁ SHOW plná ENERGIE, neopakovateľných zážitkov zo skvelých výkonov takmer 70 účinkujúcich. Očarí vás spojenie tanca, hudby a spevu vo viac ako 20-tich umeleckých číslach. Už tradične sa môžete tešiť na exotické rytmy a tance Latinskej Ameriky, ale aj na multižánrové veľkolepé čísla. Oslnia vás krásne veľkolepé pestrofarebné kostýmy, a temperamentní účinkujúci v spojení s unikátnou svetelnou show.

O úžasnú energiu sa postarajú vynikajúce tanečnice z tanečnej skupiny BAILADORA. Pravú Latinsko-Americkú atmosféru na pódium prinesie náš špeciálny hosť Lee´o Perez (Venezuela), ktorý obohatí náš program spolu s unikátnou kapelou Dominika Titkovoa & Friends. Bubnová show CAMPANA BATUCADA vás už tradične dostane zo stoličiek svojimi silnými rytmami. Toto zoskupenie umelcov vo vás jednoznačne rozprúdi kolotoč neopakovateľných zážitkov.

 Súčasťou programu je tiež AFTER-PARTY s účinkujúcimi, ktorej náplňou bude zábava v štýle latinskej-ameriky v podaní DJa, profesionálnych tanečníkov, ktorí divákom prinesú aj rôzne tanečné workshopy aby im priblížili krásu tejto kultúry. Zábava v energických latino rytmoch bude trvať do skorých ranných hodín.

Fiesta de la Bailadora

19. 05. 2018

19:00

Vstupné:13/ ZŤP 1 EUR

Dom kultúry Zrkadlový háj

Tanec

Galéria akcie


Podobné akcie

NÁŠ PRÍBEH

tanečné predstavenie členov (detských tanečníkov) OZ Domček Z a ich hostí spojené s ... čítaj ďalej

28. 06. 2018

Nestarnúce melódie

Zábavno-tanečné popoludnie plné tanca, hudby a zábavy s hudobnou skupinou DUO PROVA... čítaj ďalej

26. 06. 2018

Nedeľný čaj o tretej

Dom kultúry Lúky organizuje pravidelné nedeľné tanečné popoludnie.V každom počasí je ... čítaj ďalej

24. 06. 2018

Večer moderného tanca

účinkujú: žiaci SZUŠ Železničná... čítaj ďalej

24. 06. 2018

Komentáre k akcii