Navigácia podľa žánru


Fiesta de la Bailadora

Fiesta de la Bailadora je celovečerná hudobno-tanečná EXOTICKÁ SHOW plná ENERGIE, neopakovateľných zážitkov zo skvelých výkonov takmer 70 účinkujúcich. Očarí vás spojenie tanca, hudby a spevu vo viac ako 20-tich umeleckých číslach. Už tradične sa môžete tešiť na exotické rytmy a tance Latinskej Ameriky, ale aj na multižánrové veľkolepé čísla. Oslnia vás krásne veľkolepé pestrofarebné kostýmy, a temperamentní účinkujúci v spojení s unikátnou svetelnou show.

O úžasnú energiu sa postarajú vynikajúce tanečnice z tanečnej skupiny BAILADORA. Pravú Latinsko-Americkú atmosféru na pódium prinesie náš špeciálny hosť Lee´o Perez (Venezuela), ktorý obohatí náš program spolu s unikátnou kapelou Dominika Titkovoa & Friends. Bubnová show CAMPANA BATUCADA vás už tradične dostane zo stoličiek svojimi silnými rytmami. Toto zoskupenie umelcov vo vás jednoznačne rozprúdi kolotoč neopakovateľných zážitkov.

 Súčasťou programu je tiež AFTER-PARTY s účinkujúcimi, ktorej náplňou bude zábava v štýle latinskej-ameriky v podaní DJa, profesionálnych tanečníkov, ktorí divákom prinesú aj rôzne tanečné workshopy aby im priblížili krásu tejto kultúry. Zábava v energických latino rytmoch bude trvať do skorých ranných hodín.

Fiesta de la Bailadora

19. 05. 2018

19:00

Vstupné:13/ ZŤP 1 EUR

Dom kultúry Zrkadlový háj

Tanec

Galéria akcie


Podobné akcie

Nedeľný čaj o tretej

Dom kultúry Lúky organizuje pravidelné nedeľné tanečné popoludnia. V každom počasí je... čítaj ďalej

24. 02. 2019

Jubilejný 50. Bál Záhorákú

2.2.2019 sa stretnú v Bratislave už po 50-ty krát všetci zanietení rodáci a priatelia Z... čítaj ďalej

02. 02. 2019

LIVE MUSIC PARTY 40

LA3NO CUBANO SESSION & FRIENDS (disco, latin, pop, groove, gypsy.. ) Tanečná párty so živo... čítaj ďalej

26. 01. 2019

Nedeľný čaj o tretej

Dom kultúry Lúky organizuje pravidelné nedeľné tanečné popoludnia. V každom počasí je... čítaj ďalej

20. 01. 2019

Komentáre k akcii