Navigácia podľa žánru


Dvojkoncert heavy - rockových skupín KarTburátor KRKSIZLOM,

 Krksizlom

Prvotný nápad na kapelu vznikol v hlave basáka Laca Maláka, najstaršieho člena kapely – podľa hesla „kríza stredného veku je sviňa“. A keďže mu na ten nápad skočili viacerí šikovní a talentovaní chlapíci, stal sa realitou. Do aktuálnej podoby sa vyformoval počas prvotného divokého obdobia striedania členov a sťahovania sa zo skúšobne do skúšobne v prvom zhruba pol roku fungovania.

Baviť ľudí v rockových kluboch, podnikoch, na uzavretých aj verejných akciách, všade, kde je priestor a záujem o našliapanú rockovo – metalovú party. Lebo keď sa ľudia bavia, bavíme sa aj my. Relax, zábava, výmena pozitívnej energie! J A časom, ak by to prirodzene vyplynulo z chuti a nápadov, tak sa pustiť aj do nejakej podobne zameranej vlastnej tvorby.

 

KarTburátor

Prevzaté skladby z hard rockovej histórie i súčasnosti – od AC/DC až po ZZ Top. Radosť nám robia aj osvedčené slovenské veci od Elánu či Horkýže Slížov. V pláne aj vlastné skladby.

Roman Rosina už pôsobil v minulosti v niekoľkých hudobných zoskupeniach. Hra na hudobné nástroje, skladanie piesní sú stále jeho koníčkom popri práci projektanta. V roku 2015 na večierku po motokárových pretekoch sa z improvizovaného vystúpenia stala zrazu trojhodinová neplánovaná šou, keď k mikrofónu pozval športového moderátora Jána Žgravčáka. Veľký aplauz a spokojné publikum motivovalo túto dvojicu nacvičiť ucelený program, s ktorým vystúpili o rok na rovnakej pôde na Vianočnom večierku v KartAréne na Kopčianskej ulici. V roku 2018 mala kapela vystúpenie aj v paddocku SlovakiaRingu v rámci Veľkej ceny SR pretekov automobilov na okruhu, keďže Rosina a Žgravčák sú aj úspešní automobiloví pretekári v Inter Cars MX-5 Cupe. Nasledovalo pozvanie na galavečer Slovenského kartingového pohára, kde sa na pódiu vystriedali s kapelou Krksizlom.

Názov kapely KarTburátor je slovnou hračkou: do klasického slova karburátor pribudlo T ako odkaz na motokárové začiatky trojice Rosina – Žgravčák – Hanák (kart = motokára).


Ďalšie vstupenky, okrem predaja cez sieť ticketportal - klik hore na kúp lístok - je možné si osobne zakúpiť, príp. rezervovať v pokladniciach KZP. Viac na:http://www.kzp.sk/vstupenky

 

 

 

 

 

 

Dvojkoncert heavy - rockových skupín KarTburátor KRKSIZLOM,

08. 02. 2019

19:00 - 22:00

Vstupné:3 EUR

Dom kultúry Lúky

Hudba

Kúp lístok

Galéria akcie


Podobné akcie

Balalajka 2019 - Donskí kozáci

Piesne kozákov to sú melódie a slová zo života kozáckych rodín pri práci, v bojovom nas... čítaj ďalej

26. 02. 2019

MOMENTUM MUSICUM

cyklus komorných koncertov OBĽÚBENÉ SKLADBY SLÁVNYCH SKLADATEĽOV  účinkujú: študen... čítaj ďalej

24. 02. 2019

music club- Korhell + Lamps

Korhell (heavy metal punk) Skupina Korhell vznikla na prelome rokov 2017-18. Hybnou silou zosk... čítaj ďalej

22. 02. 2019

MM Kabaret uvádza: DVORSKÝ JE AJ JAROSLAV A EŠTE AKÝ!

MM KABARET uvádza: DVORSKÝ JE AJ JAROSLAV A EŠTE AKÝ!  Jeden zo slávnej rodiny. Keď... čítaj ďalej

18. 02. 2019

Komentáre k akcii