Navigácia podľa žánru


Dvojkoncert heavy - rockových skupín KarTburátor KRKSIZLOM,

 Krksizlom

Prvotný nápad na kapelu vznikol v hlave basáka Laca Maláka, najstaršieho člena kapely – podľa hesla „kríza stredného veku je sviňa“. A keďže mu na ten nápad skočili viacerí šikovní a talentovaní chlapíci, stal sa realitou. Do aktuálnej podoby sa vyformoval počas prvotného divokého obdobia striedania členov a sťahovania sa zo skúšobne do skúšobne v prvom zhruba pol roku fungovania.

Baviť ľudí v rockových kluboch, podnikoch, na uzavretých aj verejných akciách, všade, kde je priestor a záujem o našliapanú rockovo – metalovú party. Lebo keď sa ľudia bavia, bavíme sa aj my. Relax, zábava, výmena pozitívnej energie! J A časom, ak by to prirodzene vyplynulo z chuti a nápadov, tak sa pustiť aj do nejakej podobne zameranej vlastnej tvorby.

 

KarTburátor

Prevzaté skladby z hard rockovej histórie i súčasnosti – od AC/DC až po ZZ Top. Radosť nám robia aj osvedčené slovenské veci od Elánu či Horkýže Slížov. V pláne aj vlastné skladby.

Roman Rosina už pôsobil v minulosti v niekoľkých hudobných zoskupeniach. Hra na hudobné nástroje, skladanie piesní sú stále jeho koníčkom popri práci projektanta. V roku 2015 na večierku po motokárových pretekoch sa z improvizovaného vystúpenia stala zrazu trojhodinová neplánovaná šou, keď k mikrofónu pozval športového moderátora Jána Žgravčáka. Veľký aplauz a spokojné publikum motivovalo túto dvojicu nacvičiť ucelený program, s ktorým vystúpili o rok na rovnakej pôde na Vianočnom večierku v KartAréne na Kopčianskej ulici. V roku 2018 mala kapela vystúpenie aj v paddocku SlovakiaRingu v rámci Veľkej ceny SR pretekov automobilov na okruhu, keďže Rosina a Žgravčák sú aj úspešní automobiloví pretekári v Inter Cars MX-5 Cupe. Nasledovalo pozvanie na galavečer Slovenského kartingového pohára, kde sa na pódiu vystriedali s kapelou Krksizlom.

Názov kapely KarTburátor je slovnou hračkou: do klasického slova karburátor pribudlo T ako odkaz na motokárové začiatky trojice Rosina – Žgravčák – Hanák (kart = motokára).


Ďalšie vstupenky, okrem predaja cez sieť ticketportal - klik hore na kúp lístok - je možné si osobne zakúpiť, príp. rezervovať v pokladniciach KZP. Viac na:http://www.kzp.sk/vstupenky

 

 

 

 

 

 

Dvojkoncert heavy - rockových skupín KarTburátor KRKSIZLOM,

08. 02. 2019

19:00 - 22:00

Vstupné:3 EUR

Dom kultúry Lúky

Hudba

Kúp lístok

Galéria akcie


Podobné akcie

JOSEF LAUFER "Everyday Holiday"

TOUR 80 -  show Josefa Laufera pod názvom "EVERYDAY HOLIDAY", ktorá sa uskutočňuje pri pr... čítaj ďalej

27. 11. 2019

Ôsmy svetadiel

Najúspešnejší slovenský muzikál všetkých čias sa VRACIA Hudba najlegendárnejšej sl... čítaj ďalej

15. 11. 2019

Ôsmy svetadiel

PRIDANÉ PREDSTAVENIE! Najúspešnejší slovenský muzikál všetkých čias sa VRACIA Hudb... čítaj ďalej

14. 11. 2019

TEPLÁKOVÝ BÁL 2019

PREDAJ BUDE SPUSTENÝ od 2.9.2019! Teplákový bál legendárnej humornej kapely Lojzo, konan... čítaj ďalej

19. 10. 2019

Komentáre k akcii