Navigácia podľa žánru


Oznamy

Výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa Kultúrnych zariadení Petržalky

MESTSKÁ ČASŤ BRATISLAVA – PETRŽALKA, Kutlíkova 17, 852 12 Bratislava v súlade s § 5 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme vyhlasuje v ý b e r o v é  k o n a n i e  na obsadenie miesta riaditeľa Kultúrnych zariadení Petržalky priíloha: TU

POZVÁNKA - Január 2020

POZVÁNKA na JANUÁR 2020 Tak čo milí priatelia... Čochvíľa nám končí rok 2019 a my sme už zvedaví ako by ste ho zhodnotili... ...teda aspoň po kultúrnej stránke. Zažili ste všetko čo ste chceli a plánovali? Čo ďalšie chcete skúsiť v roku 2020? My v Kultúrnych zariadeniach Petržalky už tušíme, čo nám nový rok prinesie a budeme radi, ak budete pri tom s nami. Ak bude medzi vašimi predsavzatiami či sľubmi aj veta: „viac sa zabávať“ potom si vyberajte pozorne. Máme akcie, ktoré vás chytia a ľahko zlákajú buď svojim svojráznym humorom, sľúbeným dobrodružstvom alebo inšpirujú k novým zážitkom. Hneď ako budete sedieť pri horúcom čajíku či káve a horlivo uvažovať nad rokom 2020, spomeňte si aj na vašich blízkych, ktorí sú možno podobne ako vy plne odhodlaní poriadne sa zabávať a vychutnať si kultúru o niečo viac. Pozrite si výber januárových podujatí a vyberajte čím skôr. Naštartujte svoje nové krásne obdobie s nami, tešíme sa!

NEWS pred deti - JANUÁR 2020

Milí rodičia a deti. Dni vianočného pokoja a kľudu už iste pošteklili aj váš domov...   No len čo sa minie posledný zákusok od babičky či vianočný šalát, možno vás budú nohy opäť ťahať do školy alebo von, za svojimi obľúbenými kamošmi.   No ako ošialiť mrazivé zimné dni a skorú tmu?   V CC Centre, Dome kultúry Lúky a Zrkadlový háj  máme pre vás i v novom roku veľa zaujímavých akcií, kurzov a podujatí, na ktorých sa môžete vyblázniť a zažiť všelijaké dobrodružstvá.   Dospeláci či ostatné deti vám budú iste závidieť, keď im o všetkých zážitkoch budete veselo rozprávať!   Čo všetko by ste chceli skúsiť v roku 2020?   Pozrite si program a vyberte si čo vás za srdiečko chytí.   Spríjemnite si zimu aj u nás a zažite s ostatnými deťmi toľko zábavy, že sa vám nebude chcieť ísť domov.  

Zrušený koncert ŠČAMBA

ZRUŠENÉ - Ščamba - 20.1.2020 o 19:00 hod. Predstavenie Ščamba, ktoré sa malo konať dňa 20.1.2020 o 19:00 hod. v DK Zrkadlový háj Bratislava, je ZRUŠENÉ! Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov – Uchádzač o zamestnanie

V prípade, že máte záujem o prácu v KZP a posielate váš životopis, je potrebné si prečítať, potvrdiť  a súhlasiť so spracovaním osobných údajov: Príloha na stiahnutie: TU