Navigácia podľa žánru


Oznamy

ZMENA TERMÍNU november CK v DK Lúky!

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že z prevádzkových dôvodov sme zmenili termín novembrového cestovateľského klubu - Tuktukom z Bankoku až domov z pôvodného 27.11.2019 na NOVÝ TERMÍN 11.12.2019  http://kzp.sk/dom-kultury-luky/podujatie/cestovatelskyklubtuktukomzbankokuazdomov Miesto a čas ostávajú nezmenené! Ďakujeme za pochopenie.  

Ponuka prenájmu tanečnej sály v CCC

CC Centrum ponuka na prenájom tanečnú sálu v CC Centre, v uvedených termínoch : pondelok 15:00 – 17:30 utorok      15:00 – 16:00 štvrtok      15:00 – 18:00 Parametre a vybavenie: 140 m² + šatne,  zrkadlová stena, podlaha-linoleum.   Cena dohodou. Kontakt : \n Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , 0917 711 085

Pozvánka na október 2019 v KZP

Aj vy by ste chceli zažiť poriadnu oslavu a dobre sa zabaviť, ale žiadne narodeniny ani meniny vás v októbri nečakajú? Dôvod na poriadnu oslavu sme hľadali aj my a veru, dlho sme hľadať nemuseli.  Október sme venovali najmä narodeninám a výročiam, aby sme sa počas jesene nezabudli baviť, radovať a naplno si  užiť voľný čas. A tak, milí priatelia, srdečne vás pozývame k nám do Kultúrnych zariadení Petržalky, aby ste sa tešili spolu s nami, pretože slávnostné udalosti pomaly začínajú!  Na programe je toho mnoho, preto sme vybrali len TOP podujatia, ktoré sa Vám, rodinke, či priateľom ľahko zapáčia.  A teraz už k programu.

NEWS pre deti - október 2019

Milé deti, škola je už v plnom prúde! A preto je dôležité práve teraz zažiť viac rozprávok, filmov a divadielok, ako kedykoľvek pred tým, aby ste ostali rovnako v POHODE počas náročných školských dní... Rozprávkový svet plný zázrakov, dobrodružstiev a neočakávaných fantázií už čaká, aby vám mohol vyčariť krásny úsmev a čarovnú náladu.V mesiaci október sme pre vás pripravili aj detský divadelný festival „Rozprávková jeseň“, na ktorý vás srdečne pozývame.  

Petržalský seniorfest 2019

Mesiac venovaný úcte k starším je tu opäť a s ním aj 12. ročník PETRŽALSKÝ SENIORFEST  od 1.10.2019 do 20.10.2019, na ktorý vás pozývajú Mestská časť Bratislava-Petržalka a starosta Ing. Ján Hrčka.