Navigácia podľa žánru


SÚŤAŽNÁ PREHLIADKA AMATÉRSKYCH HUDOBNÝCH SKUPÍN

Kultúrne zariadenia Petržalky vyhlasujú aj tento rok súťaž pre amatérske hudobné skupiny.

Cieľom súťažnej prehliadky je vybrať z prihlásených účastníkov jednotlivca, či skupinu, ktorá po víťazstve v súťaži má možnosť vystúpiť na Galaprograme "Dni Petržalky 2017".

Víťaz súťaže vystupuje ako “predskokan“ renomovaných slovenských i zahraničných súborov. Štýlovo nie je súťažná prehliadka ohraničená. Trojčlenná porota hodnotí na základe hudobných kvalít, celkového prejavu, originality, vhodná je prezentácia vlastných skladieb i textov v slovenčine, nie je to však podmienkou. Prednosť majú súťažiaci pôsobiaci v Petržalke.

Súťaž prebieha 29.apríla 2017 od 8:30 hod. Účastník má 10 – 15 minút na prípravu a 15 – 20 minút na prezentáciu. Ozvučenie a základ bicej súpravy zabezpečuje organizátor, ostatný pódiový aparát účastník súťaže. Čas vystúpenia na súťažnej prehliadke si účastník dohodne s organizátorom. V prípade víťazstva na súťaži organizátor zabezpečí jeho vystúpenie v rámci Galaprogramu v dĺžke cca. 20 minút. Toto vystúpenie nie je honorované.

Záujemca o súťaž zašle organizátorovi vyplnenú prihlášku najneskôr týždeň pred súťažou. Nakoľko počet účastníkov je z časových dôvodov obmedzený, je potrebné zaslať prihlášku čím skôr. Záujemca o súťaž zašle organizátorovi spolu s vyplnenou prihláškou stage plán, prípadne zostavu a zoznam skladieb pre SOZA. Zúčastniť sa prehliadky amatérskych hudobných skupín môžu len tie kapely, ktoré ešte nevydali album. Niektorí z minuloročných víťazov súťažnej prehliadky – The Broken, Hvozd, The Cellmates, Flow Factory, Robo Patejdl Band, Niečo navyše, Genius Locci, Braňo Belák band.


Prihlášky zasielajte na mailovú adresu:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Bližšie informácie: tel: 02/63 835 400, 02/ 63 835 404

Prihláška ku stiahnutiu: TU:


Galaprogram Dní Petržalky sa uskutoční: 

SOBOTA 17. 06. 2017 / Dostihová dráha, Petržalka