Navigácia podľa žánru


Fiesta de la Bailadora

Fiesta de la Bailadora je celovečerná hudobno-tanečná EXOTICKÁ SHOW plná ENERGIE, neopakovateľných zážitkov zo skvelých výkonov takmer 70 účinkujúcich. Očarí vás spojenie tanca, hudby a spevu vo viac ako 20-tich umeleckých číslach. Už tradične sa môžete tešiť na exotické rytmy a tance Latinskej Ameriky, ale aj na multižánrové veľkolepé čísla. Oslnia vás krásne veľkolepé pestrofarebné kostýmy, a temperamentní účinkujúci v spojení s unikátnou svetelnou show.

O úžasnú energiu sa postarajú vynikajúce tanečnice z tanečnej skupiny BAILADORA. Pravú Latinsko-Americkú atmosféru na pódium prinesie náš špeciálny hosť Lee´o Perez (Venezuela), ktorý obohatí náš program spolu s unikátnou kapelou Dominika Titkovoa & Friends. Bubnová show CAMPANA BATUCADA vás už tradične dostane zo stoličiek svojimi silnými rytmami. Toto zoskupenie umelcov vo vás jednoznačne rozprúdi kolotoč neopakovateľných zážitkov.

 Súčasťou programu je tiež AFTER-PARTY s účinkujúcimi, ktorej náplňou bude zábava v štýle latinskej-ameriky v podaní DJa, profesionálnych tanečníkov, ktorí divákom prinesú aj rôzne tanečné workshopy aby im priblížili krásu tejto kultúry. Zábava v energických latino rytmoch bude trvať do skorých ranných hodín.

Fiesta de la Bailadora

19. 05. 2018

19:00

Vstupné:13/ ZŤP 1 EUR

Dom kultúry Zrkadlový háj

Tanec

Galéria akcie


Podobné akcie

Slávnostný večer tanečnej školy V. Sádovskej NEZÁBUDKA

Tanečná škola V . Sádovskej - súbor NEZÁBUDKA srdečne pozýva všetkých fanúšikov tan... čítaj ďalej

04. 05. 2019

Nedeľný čaj o tretej

Dom kultúry Lúky organizuje pravidelné nedeľné tanečné popoludnia. V každom počasí ... čítaj ďalej

28. 04. 2019

JoyZone - Športový maratón

JoyZone je fitness centrum zamerané na skupinové cvičenia pre deti a dospelých. Ide o v po... čítaj ďalej

28. 04. 2019

Free Dance

Vedenej pohybovej improvizácie,ktorá vám prinesie viac uvoľnenia ako krabička neurolu, fľ... čítaj ďalej

24. 04. 2019

Komentáre k akcii