Navigácia podľa žánru


Tlačové správy

CARMEN

CARMEN svetoznáma zrada v slovenských tancoch  29.03. a 30.03. 2018/ 19:00 / DK Zrkadlový háj  Carmen - to je láska, zrada, nenávisť a pomsta. Nový umelecký pohľad prináša vzrušujúce spojenie tanca, hudby a činohry. Krvavý príbeh ožíva v podaní Slovenského divadla tanca, v réžii Jána Ďurovčíka.

SCREEN DANCING

SCREEN DANCING – Tanec s obrazom 22.03. / 18:00 / DK Zrkadlový háj Screen Dancing je modernou tanečnou drámou. Pri jej sledovaní sa publikum stáva svedkom unikátneho spojenia tanečného umenia a najnovších technológii. V petržalskom DK Zrkadlový háj uvedie toto svoje dielo MIROSLAV BRUISE ŽILKA z tanečnej skupiny Old School Brothers.

SMOLA a HRUŠKY

na špeciálnom akustickom koncerte 8. marca o 19 tej hodine v Dome kultúry Zrkadlový háj. Obľúbená slovenská formácia SMOLA A HRUŠKY prichádza v nezvyčajnej - akustickej podobe! Stanú sa druhým hosťom nového moderovaného formátu Zoznámte sa, kde zahrajú svoje hity v akustických aranžmánoch a porozprávajú o svojich zážitkoch z koncertov a festivalov.

Februárové hudobné podujatia v Dome kultúry Lúky

Hudobné kino a hudobné narodeniny, turbo folk a jazzový workshop.  Music cluby nás zavedú do zlatej éry Bratislavskej lýry, predstavíme si žáner turbo folk, zabubnujeme si rytmické cvičenia, rozvinieme jazzový dialóg vo workshope a pridáme sa k oslávencom jednej známej fusion kapely. 

GHYMES

GHYMES, rôzne hudobné ingrediencie v jednom univerzálnom štýle 01.03./ 19:00 / DK Zrkadlový háj V petržalskom DK Zrkadlový háj vystúpi uznávaná maďarsko-slovenská skupina GHYMES. Príďte si vychutnať ich rozmanitý hudobný svet, v ktorom sa minulosť pretína so súčasnosťou.