Navigácia podľa žánru


Hudobné foajé Igora Šimega

prinesie osobnosti z hudby a umenia 

25.01.2018 / 19:00 / Klub Za zrkadlom 

Petržalský Klub Za zrkadlom v Dome kultúry Zrkadlový háj prináša premiéru nového cyklu všestranného herca, speváka, šansoniéra a zabávača Igora Šimega, ktorý vo svojom Hudobnom foajé privíta známe osobnosti z oblasti hudby a umenia.

Formát nového cyklu zábavnej šou a kultúrnej revue Hudobné foajé Igora Šimega vychádza z obľúbeného programu Hudobná glosa Igora Šimega, z ktorého sa uskutočnilo viac ako päťdesiat repríz v Banskej Bystrici.

Všestranný herec, spevák, šansoniér a  zabávač Igor Šimeg absolvoval štúdium réžie na JAMU v Brne a už vtedy sa pohyboval na hrane divadla, hudby a televíznej zábavy. Svoje rečnícke schopnosti využil pri zostavení unikátneho konceptu moderovaných show nazvaných Hudobná glosa. Základom je silný príbeh a silné osobnosti, ktoré dokážu o svojom povolaní pútavo a vtipne rozprávať,ale najmä zahrať a zaspievať.

V premiére sa v pomyselnom foajé petržalského domu kultúry stretne naozaj zaujímavá spoločnosť - spievajúca herečka, aktuálne pôsobiaca v muzikáli Mamma Mia Zuzana Vačková, gitarový virtuóz a víťaz súťaže Viva Ulica David Bílek, výrobca a hráč na originálny indiánsky nástroj bansuri Eduard Ritok a klavirista a vokalista Marek Kutnár, známy z pôsobenia v skupinách SwinglessOrchestra a Close Harmony Friends. Tieto osobnosti prídu do Klubu Za zrkadlom porozprávať svoj životný príbeh, pobaviť historkami zo zákulisia slovenského šoubiznisu a predovšetkým zahrať a zaspievať v moderovanej revue Igora Šimega.

Celú atmosféru doplnia výtvarné diela výtvarníka Jozefa Stančíka

Vstupenky v predaji v pokladniach KZP a sieti ticketportal.


 

 

Informácie: 

HUDOBNÉ FOAJÉ IGORA ŠIMEGA

Igor Šimeg a jeho muzikálni a muzicírujúci hostia

- Zuzana Vačková, David Bílek, Eduard Ritok, Marek Kutnár, Jozef Stančík

Klub Za zrkadlom v Dome kultúry Zrkadlový háj / 25.01.2018  / 19:00 / 8 € 

Video linky:

https://www.youtube.com/watch?v=JsdaSpQ_tyE