Navigácia podľa žánru


PYŽAMO PRE ŠIESTICH

Divadelné predstavenie  PYŽAMO PRE ŠIESTICH, ktoré sa malo konať 26.09. o 19:00 hod. v DK Zrkadlový háj je z technických príčin ZMENENÉ!  Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 28.01.2019 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Veselohra so známymi slovenskými hercami !  Úspešná svetová komédia so slovenskou hereckou enklávou! Réžia Eduarda KUDLÁČA vás uvedie do sveta zmyselností, tajných plánov aj spravodlivej pomsty. To všetko okorenené situačným a štipľavým humorom. ...

Nevera je tak stará ako ľudstvo samé. Je zápletkou, drámou a konfliktom mnohých umeleckých diel. Dnes už nežijúci významný francúzsky dramatik Marc Camoletti ju spracoval v komediálnej hre Pyžamo pre šiestich. Voľné pokračovanie slávneho diela Tri letušky v Paríži prichádza v slovenskom uvedení Pyžamo pre šiestich, v réžii Eduarda KUDLÁČA .Šarmantný Bernard plánuje stráviť romantický víkend so svojou milenkou. Jeho nič netušiaca žena Jacqueline odchádza preč a Bernardovi nič nestojí v ceste, aby spečatil svoj ľstivý plán. Dokonalé alibi mu má zabezpečiť fiktívna večera pripravená najlepším priateľom Robertom. Nakoniec to dopadne všetko úplne inak. Publikum sa bude smiať na tom, čo všetko sú muži schopní spraviť pre svoje potešenie. A ako im to vedia ich manželky poriadne osladiť. Režisér pripravil inscenáciu, v ktorej budete držať palce ohrdnutej manželke a trochu aj súcitiť s neverným manželom. Nevera po francúzsky s britským humorom a skvelým slovenským hereckým obsadením - Gabriela ŠKRABÁKOVÁ / Andrea PROFANTOVÁ, Danica JURČOVÁ, Anna NOVÁKOVÁ, Richard STANKE / Peter SKLÁR, Ján DOBRÍK, Michal ROVŇÁK v komornom predstavení Pyžamo pre šiestich - to najlepšie zo súčasnej komédie.

Vstupenky je možné zakúpiť v pokladniach DK Zrkadlový háj, DK Lúky a Ticketportal.

 


Informácie:

 

PYŽAMO PRE ŠIESTICH

DK Zrkadlový háj / 26.09.2018 / 19:00 / 18