Navigácia podľa žánru


Milan Markovič s Pánmi Bratmi a Pánom Hokejovým kapitánom

15. 10. / 19:00 / DK Zrkadlový háj

Treba Slovensku viac športových vzorov a menej vzdorovitých politikov. Presvedčí vás o tom zabávač Milan Markovič v jeho MM Kabaretu v ďalšom pokračovaní NIEKTO PRÍDE s exkluzívnym hosťom - generálnym manažérom slovenskej reprezentácie Miroslavom Šatanom.

Kapitán je hodnosť, ktorú hrdo nosia nielen vojenskí hodnostári, ale aj športovci. A pritom nemusia pobozkať ani svoju výložku, no s kapitánskym céčkom na hrudi významne prezentujú našu malú krajinu vo svete. Milan MARKOVIČ privíta na návšteve v programe NIEKTO PRÍDE v Zrkadlovom háji jedného z najväčších veliteľov slovenského športu - hokejistu a súčasného generálneho manažéra slovenskej hokejovej reprezentácie Miroslava ŠATANA. Markovič v mladosti hrával futbal a sníval o kariére futbalového brankára. Inak je skôr činžiakový typ, a preto bude zaujímavé, čo si pripraví na svojho športového hosťa. Po angažmáne v divadle, televízii a rozhlase sa Milan Markovič rozhodol pokračovať v živých vystúpeniach MM Kabaretu, ktorý funguje už päť rokov. Kontakt so živým divákom má pre neho najväčšiu cenu. Môže sa tak s každým divákom osobne porozprávať, privítať ho už pri vstupe do kultúrneho domu a viesť s ním počas predstavenia dialóg. Svoju šou robí poctivo a vyhýba sa lascívnosti. Za to nie dobre mierenému štipľavému úderu, ktorým zasadí K.O. nezodpovedným politikom. V súvislosti s rozdanými kapitánskymi hodnosťami a sporom o nové logo Slovenského zväzu ľadového hokeja si príde na svoje. Publikum sa bude môcť opýtať a dozvedieť, čo čaká našich hokejistov na domácom šampionáte, aký bol život hviezdy v NHL a prečo je dnes úbytok slovenských talentov v zámorskej súťaži.

Milan Markovič spolu s Pánmi Bratmi - Petrom Niňajom (dlhoročným šéfdirigentom orchestra Lúčnica a realizátor desiatok naštudovaných muzikálov a operiet) a Róbertom Puškárom (špecialistom na slovenskú ľudovú hudbu) v neopakovateľnej šou - kabarete života.

Informácie:

NIEKTO PRÍDE! Milan Markovič a Páni Bratia (Peter Niňaj a Róbert Puškár)

Na návšteve: Miroslav Šatan

DK Zrkadlový háj - 15.10.2018 /19:00 / 15 €