Navigácia podľa žánru


Niekto príde v novembri

- operná diva Linda Ballová na návšteve u Milana Markoviča

19.11. / 19:00 / DK Zrkadlový háj 

Opera je nesmierne zaujímavý a čarovný svet. Za jej oponu vás vezme operná speváčka Linda Ballová, ktorá bude ďalším hosťom neopakovateľnej šou Niekto príde s Milanom Markovičom a Pánmi Bratmi...

Hravo sa zhostila Smetanovej Predanej neveste, bravúrne stvárnila Mozartovské árie, no ako si poradí s náročným hostiteľom? Operná speváčka a hosťujúca členka Opery SND Linda BALLOVÁ na návšteve u zabávača Milana Markoviča. Študovala v Bratislave aj vo Viedni a jej operná dráha sa vyvíjala medzi týmito dvoma mestami. Oceňovaný sopránový hlas, ktorý si zaspieval so svetoznámym José Curou. Linda Ballová hráva silné, emancipované ženské postavy. Vie sa vcítiť do roly trpiteľky a presvedčivo stvárni aj prefíkané krásky. Vďaka univerzálnemu hereckému talentu sa zhostila širokého spektra úloh. Pre petržalské publikum Linda porozpráva, ktoré postavy má najradšej, podľa čoho si ich vyberá a ako pristupuje k ich naštudovaniu. Takisto prevedie operným zákulisím a vysvetlí ako funguje operný biznis na svetovej úrovni. A to nie je zďaleka všetko z Lindinho pestrého pracovného života. Jej druhou vášňou je hneď po opere argentínske tango. Zužitkované v spolupráci s world music skupinou PaCoRa trio.

Hostiteľom neopakovateľného večera bude zabávač a moderátor Milan Markovič spolu s Pánmi Bratmi - Petrom Niňajom a Róbertom Puškárom.


 

Informácie:

NIEKTO PRÍDE / MM KABARET pokračuje!

Milan Markovič a Páni Bratia (Peter Niňaj a Róbert Puškár): hosť Linda Ballová

DK Zrkadlový háj / 19.11. / 19:00 / 15 €