Navigácia podľa žánru


Novembrové music cluby v DK Lúky

- Rap, impro, rock! 

Začíname s novou sériou improvizačných koncertov. Pokračujeme so zabehnutými rapovými večermi a ponúkame svieži pohľad na našu rockovú scénu. November v Dome kultúry Lúky.

Nová konceptuálna séria Orchestrion - audio-visual jam session sa bude odohrávať    v štyroch ročných obdobiach: jar, leto, jeseň, zima. Začíname jesennou časťou. Jam session s jasnými pravidlami s cieľom vytvoriť koncepčný a komplexný hudobný zážitok. Improvizácia na nástrojoch - basa, gitara, bicie, klavír, dychy, perkusie, MC, spev - kde má každý hudobný inštrument svojho garanta. O projekciu sa postará VJ - vizualista. Na hudobníkov a poslucháčov čaká osem blokov po pätnásť minút.

Informácie: Orchestrio-audio-visual jam session_01 / 16.11. | 19:30 | 3


Predstavenie mladej rockovej scény so seneckou skupinou Rukahore!, ktorá hrá tvrdší punk rock, a svojráznou kapelou 1000 Psov hrajúcou podľa ich definície melting pot rock. Radosť z hudby, stretnutie s priateľmi a stopercentne podané hudobné výkony. Spoznajte budúce hviezdy rockových klubov.

Informácie: RUKAHORE! (punk-hard rock) + 1000 Psov (melting pot rock) / 23.11. | 19:30 | 3


Petržalská rapová scéna je stále živá a vďaka novým menám a projektom neprestáva pulzovať. Nové tváre a nový flow. Na dvanástej edícii Rap na Lúkach vystúpi Ajvy so svojím DJ setom, ktorého prvé kontakty s beatmakingom začali pred pätnástimi rokmi. Brownio sa pohybuje na hip hopovej scéne od roku 2017 a umne prepája trap s R&B, dancehallom a funky. Ženské FMC´s duo Niki Alter x Ailin Ace stavia svoju tvorbu na dynamických príbehoch zo svojho života. Predstaví sa aj Maikl EM z rapovej formácie New Way. Sedemnásťročný MC, ktorého výkon vás postaví zo stoličiek.

Headlinerom podujatia bude čoraz obľúbenejší ADiss, ktorý má na svojom konte trojicu nahrávok - Trištvrte na mňa, Červená karta, My. Na tej poslednej sa zúčastnila elita slovenského hip hopu Separ, Kali, DJ Witch, Dame, Majself, Supa, Delik, Cigo, Tina a ďalší.

Informácie: RAP NA LÚKACH VOL.12 / Ajvy - DJ set / Brownio / Niki Alter x Ailin Ace / Maikl M / ADISS / 30.11. | 19:30 | 5