Navigácia podľa žánru


Chlieb s maslom

Exkluzívny rozhovor Braňa Deáka o divadelnej komédii Chlieb s maslom + BONUS

30.09. 2019 / 19:00 / DK Zrkadlový háj

Braňo Deák, nám ako jeden z hlavných postáv skvostnej komédie Chlieb s maslom prezradil, čo taký úspešný herec musí denne riešiť, aby bol neustále „v kurze“, a tiež odhalíme, či sa dá žiť bez žien.
Začali sme smelou otázkou na úvod a nahliadli sme priamo do „zákulisia“.

Poďme na to, čítajte pozorne.

Prečo ste sa rozhodli študovať herectvo, bol to vždy váš sen?“

-          Mojim snom boli všetky možné zamestnania. Bol to kozmonaut, smetiar, automobilový pretekár. Na základnej škole som sa dostal do hereckého krúžku, potom som skúsil prijímačky na Konzervatórium, úspešne, a o mojej budúcnosti bolo viac menej rozhodnuté.

„Herci majú jednu nevýhodu a tou je, že sú tak trošku v rukách tých, ktorí ich obsadia alebo neobsadia do role a podľa toho majú viac alebo menej práce. Je spôsob, akým herec môže prispieť k tomu, aby nebol len závislý na ponukách režisérov?“

-          Pokiaľ je herec zamestnaný v divadle, má o starosť menej. Má divadlo, popri tom nejaké bočné zárobky. Na voľnej nohe to ale nie je med lízať. Herec sa musí za prácou naháňať. Rozhlas, dabing, divadlo... Keď len čaká doma na ponuky, často krát sa ani nemusí dočkať

„Ste na voľnej nohe, je to pre Vás výhoda?“

-          Ja som na voľnej nohe od školy a zatiaľ mi to vyhovuje. Mám prácu a mám aj voľný čas, ktorý si nesmierne užívam.

„ V predstavení Chlieb s maslom hráte architekta, je to rola, ktorú ste si najviac aj želali, alebo by ste si radi zahrali aj inú z postáv tejto hry?“

-          Každá postava v tejto hre je svojim spôsobím zaujímavá a príťažlivá. Rád by som si zahral ktorúkoľvek, ale postava Martina mi bola ponúknutá a ja som ju začal mať rád po prvom prečítaní. A odvtedy sa spoznávame, kamarátime a máme sa radi

Čo vypovedá názov “Chlieb s maslom” o tejto hre?“

-          Nechcem prezrádzať o čom je hra. Iba naznačím, že je o troch kamarátoch, ktorí sa rozhodnú žiť bez žien. Či sa to dá, to už sa dozviete, keď sa prídete pozrieť a zabaviť sa spolu s nami.

Pozývam všetkých ľudí, ktorý majú radi divadlo. Chlieb s maslom je hra plná úsmevných situácii, skvostných dialógov a veľkých životných právd.
Príďte sa pozrieť!

BONUS:
Milí priatelia a nadšenci tejto komédie, máme pre vás výbornú správu!
Už čoskoro, konkrétne 30.9.2019 v Dome kultúry Zrkadlový háj sa uskutoční predstavenie Chlieb s maslom, ktoré nesmiete premeškať.

Uvidíte obľúbených hercov ako Dominiku Žiaranovú, Juraja Loja, Branislava Deáka a Martina Mňahončáka, ktorí sa postarajú o skvelú večernú zábavu.
Lístky sú k dispozícii aj na Ticketportali, tak šup – šup, kým je voľné.
Posilnite sa chlebom s maslom a hurá na to!

INFORMÁCIE:
Chlieb s maslom / 30.09. 2019 / 19:00 / 16 € / 8 € seniori a ZŤP

 

VSTUPENKY:

Predpredaj TICKETPORTAL:

https://www.ticketportal.sk/event/Chlieb_s_maslom?idp=820245

Pokladne KZP - DK Zrkadlový háj a DK Lúky:

http://kzp.sk/vstupenky

 

Video:
https://drive.google.com/file/d/0B_C-f5LKJ3kuMko5SmJsRWpnYmc/view